Dzieciorka Bez kategorii KOLCZYKI NOSIĆ BĘDZIE I BASTA!

KOLCZYKI NOSIĆ BĘDZIE I BASTA!

Kolczyki są jednym z najpopularniejszych i najbardziej pożądanych dodatków modowych. Ostatnio coraz więcej osób decyduje się na kolczyk w nosie. I to nie tylko młodzi ludzie – coraz więcej dorosłych też postanawia zaszaleć i nosić kolczyki w nosie. Stwierdzenie „Kolczyki nosić będzie i basta!” nabiera coraz większej popularności!

Noszenie kolczyków w nosie było od zawsze postrzegane jako ekstrawagancka odmiana biżuterii dla ludzi, którzy lubią podejmować ryzyko. Nie chodzi jednak tylko o fashion statement – ten symbol autentyczności ma służyć jako przekaz informacji innym: „Tak, jestem inny”.

Dziś w dziwaczny sposób noszenie kolczyków w nosie stało się akceptowane przez szerokie grono odbiorców. Jest to część trendu „normcore”, a także idei stawiania bezpośredniego oporu stronom tradycyjnego stylu życia – co czyni je atrakcyjnym dla wielu odważnych osób. Jest to szczególnie widoczne w większych miastach, gdzie rekrutacja do wszelkiego rodzaju firm i instytucji jest skomplikowana i trudna. Z tego powodu faceci i babeczki mają szansę okazać swoją indywidualność otoczeniu, poprzez stylizację: ubiory i akcesoria – wliczając w to kolczyki w nosie!

Oczywiście noszenie nose piercing niesie za sobą ryzyko, że Twój nowy dodatek może się nie sprawdzić. Mimo tego „Kolczyki nosić będzie i basta!” To motto polega na tym, by się nie bać i wyeksponować urok tych nietuzinkowych akcesoriów. To motto ma motywować przede wszystkim ludzi, by cieszyć się popularnością i towarzyszoną jej pozytywną energią. Doceniać swoje pierwsze nosidło piigiúngowe (piercingowe ozdoby) i traktować je tak jak lalki Barbie – dobre dla każdej ofiary light fame’u! 😀

Kolczyki to jeden z najczęstszych dodatków w damskiej modzie. Noszone od dawien dawna, cieszą się nieprzemijającą popularnością. Wybierają je zarówno młode dziewczyny, jak i kobiety dojrzalsze. Dlaczego? Bo kolczyki są uniwersalne – pasują do każdej stylizacji, dodają szyku i stylu. Można je dopasować do każdego stroju i okazji – luksusowe modele eleganckich wytwórców idealnie sprawdzą się na bardziej oficjalnych okolicznościach, z kolei urocze dziecięce łezki świetnie prezentują się na chodniku.

Ostatnio zaczyna się trend, który mówi: „Kolczyków nosić będzie i basta!” Zwłaszcza w europejskich metropoliach takich jak Paryż, Londyn czy Wiedeń można zauważyć nowy ruch: im więcej kolczyków tym lepiej! Naszyjniki stały się pierwszym wyborem, ale noszenie po kilka par kolczyków naraz coraz częściej spotykane jest na ulicach. Urozmaicaj one stylizacje i dopełniaja całokształt.

Ponieważ ostatnio mamy dyktatora mody w postaci Księżnej Kate Middleton, coraz częściej spotykamy kobiety na ulicach ubierajace sie w stylu brytyjskim – eleganckie sukienki i obuwie oraz ozdobione minimalistycznymi dodatkami. Kolczyki również maja tutaj swoje miejsce – małe czarne pieprzyki lub srebrne kołeczki są idealnym dopełnieniem tego stylu.

Choć we współczesnych trendach modowych srebro staje się ważnym elementem biżuterii, można znaleźć mnóstwo modnych alternatyw dla kolczyków. Nadal istnieje monety złote i muszelki obsypane perłami, idealne do noszenia na specjoalne okazje. Poza tym same srebrne kolczyki maja naprawdę wiele różnych odmian – dziurkowane lub pleksi itp. Jako ikona indywidualnego stylu można je łatwo dostosować do gustu każdej pani!

Tak więc „Kolczyki nosic bedzie i basta!” Na ulicach wszechobecny jest trend osadzony na stylu eterycznym i romantycznym- każda pani ma okazje symulować swoj unikalny charakter z pomoca elegancji sinuclarnych dodatkow aby odkryc swoj aktualny wizerunek i popisać sie stylem!

Related Post